21.07.2024

Скандинавський будинок SCANDIC HOUSE: особливості стилю

Скандинавський будинок SCANDIC HOUSE з дерев’яним каркасом — це чудове рішення для комфортного і затишного життя. Особливостями цього напрямку є ідеальний баланс простоти з природною красою, який характеризується елегантними формами. Такі проекти виглядають ще більш ефектно за рахунок натуральних матеріалів та відтінків. Вони дуже зручні та просторі, тому можуть стати чудовим рішенням як для однієї людини, так і для родини. 

Особливості каркасних будинків SCANDIC HOUSE

Каркасні будинки у скандинавському стилі мають відмінні експлуатаційні характеристики. Також їх відрізняє досить висока функціональність — це можна помітити навіть без ретельного знайомства з проектом, адже кожна деталь у просторі ретельно продумана для максимальної реалізації свого призначення. Якщо розглядати такі будинки з технічної точки зору, варто відмітити енергоефективність, оскільки в основі конструкцій лише натуральні та високоякісні матеріали.

Досить важлива деталь у скандинавському стилі — це встановлення великих вікон для забезпечення надійної ізоляції та відмову від штучного освітлення і опалення. Також завдяки відкритому плану працює перехресна вентиляція і в літній період кондиціонер може використовуватись по мінімуму. Завдяки всім цим рисам споруди SCANDIC HOUSE забезпечують екологічну чистоту та економічну ефективність на багато років вперед.

Неважливо, збираєтесь ви будувати дім для дачного відпочинку, чи для постійного проживання, скандинавські будинки поєднують в собі все, що потрібно для реалізації обох функцій. Замовнику достатньо лиш обрати оптимальний варіант та внести свої корективи під час проектування. 

Чому варто зупинити свій вибір саме на каркасному будинку в скандинавському стилі?

Проекти SCANDIC HOUSE мають велику кількість переваг. Пропонуємо розглянути основні з них.

Низька ціна

Будинок має досить низьку собівартість, оскільки для його зведення використовується натуральна деревина та сучасні матеріали для теплоізоляції.

Легкість

Конструкції каркасних будинків мають невелику вагу, що сприяє меншому навантаженню на грунт. Завдяки такій особливості замовник може зекономити на фундаменті, обираючи більш легкий варіант.

Екологічність

Для монтажу каркасних будинків використовується деревина, яка є екологічно чистим матеріалом та утеплювач на основі мінвати. Додаткову теплоізоляцію забезпечує гіпсокартонна конструкція. Всі ці матеріали створюються природнім шляхом.

Надійність

Всім каркасним будинкам властива міцність і довговічність. Матеріали, які використовуються для цих споруд, розраховані на більш ніж 50 років експлуатації. 

Енергоефективність

Теплоізоляційні матеріали сприяють зниженню витрат на опалення у зимовий період, а також забезпечують прохолоду влітку, що є основою комфорта в будь-яку погоду.

І найбільшою перевагою, про яку варто згадати, є швидке зведення таких будинків. Для отримання власного житла необхідно почекати близько трьох місяців, адже технологія не передбачає тривалі мокрі процеси.